Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Naujienos

DANTŲ NETEKIMO ĮTAKA JŪSŲ ORGANIZMUI

Praradę vieną ar kelis dantis žmonės to nesibaimina ir nesigydo, nebent tai būtų priekinis dantis, turintis įtakos išvaizdai. Bet šis, visuomenėje vyraujantis, požiūris neteisingas – trūkstamus dantis būtina atkurti, nes jų trūkumas yra kenksmingas visam organizmui.

Plačiau
ODONTOLOGO KONSULTACIJOS INTERNETU

Gyvenate toli, tačiau norite pasitarti su gydytoju odontologu dėl Jūsų dantų gydymo? Jums nebūtina vykti pas mus į kliniką. Taupydami Jūsų laiką bei siekdami kuo greičiau suteikti reikalingą gydymą, odontologijos klinikos „Eraimplant“ gydytojai teikia pirmines konsultacijas internetu.

Plačiau
AKCIJA DANTŲ PLOMBAVIMUI!

Kalėdos – dovanų metas! Visiems, gruodžio – sausio mėnesiais atvykusiems dantų  gydymui,  dantų plomba kainuos tik 10-15 EUR. Paskubėkite registruotis ir Eraimplant pasirūpins jūsų sveika ir spindinčia  šypsena! Iki pasimatymo Savanorių pr. 300-1.

Plačiau
NEMOKAMA GYDYTOJO ODONTOLOGO KONSULTACIJA.

Norite džiaugtis gražia šypsena, tačiau vis delsiate apsilankyti odontologo kabinete. Atvykite pasikonsultuoti su gydytojais specialistais, kurie apžiūrės jūsų dantis, įvertins jų būklę, papasakos apie jums tinkamiausią gydymą ir sudarys gydymo planą. Eraimplant odontologijos klinikoje odontologo specialisto apžiūra nemokama.

Plačiau