Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Dantų balinimas

Kodėl keičiasi mūsų dantų spalva? Mūsų dantys yra nuolat veikiami įvairių medžiagų – rūgščių, įvairaus maisto, gėrimų, cigarečių,kurie negailestingai naikina mūsų šypsenų baltumą. Dėl šios priežasties patamsėję dantys yra neišvengiamas daugelio žmonių gyvenimo aspektas, su kuriuo susiduriame anksčiau ar vėliau. Dantų spalvai įtakos turi ir amžius, paveldimumas, dantų traumos, antibiotikų vartojimas, žalingi įpročiai.

Dantų balinimas yra viena iš estetinės odontologijos procedūrų, suteikianti galimybę džiaugtis sniego baltumo dantimis. Kiekvieno paciento dantys yra unikalūs, tad skirtingai reaguoja ir į balinimo procedūrą. Tai priklauso nuo dantų struktūros, emalio storio ir dantyse esančio pigmento atsparumo balinančiai medžiagai. Siekiant, kad jūsų rezultatai nenuviltų, mūsų odontologijos klinikoje apsilankiusiam pacientui yra suteikiama išsami specialisto konsultacija ir parenkamas jam tinkamiausias dantų balinimo būdas.

Dantų balinimas kapomis namuose. Apsilankius odontologijos klinikoje yra įvertinama jūsų dantų būklė bei spalva ir nuimami antspaudai. Pagal juos pagaminamos specialios formelės (kapos), į kurias reikia įšvirkšti balinamosios medžiagos. Kapas būtina dėvėti 3 – 8 valandas per parą (patogiausia – naktį). Jų dėvėjimo trukmė yra 10 – 14 parų: balinimo laikas priklauso nuo pradinės dantų spalvos bei naudojamos medžiagos stiprumo. Kapos gaminamos iš elastingos medžiagos, todėl nesukelia daug nemalonių pojūčių, tiesa, dantys kurį laiką gali būti jautresni. Balinant dantis namuose dėl spindinčios šypsenos tenka daugiau pastangų įdėti pačiam žmogui, tačiau šis būdas yra pigesnis.

Dantų balinimas odontologijos klinikoje. Tai greitesnis, tačiau brangesnis balinimo būdas. Dantys padengiami specialiu, daug stipriau veikiančiu balinimo geliu, kuris aktyvinamas helio lempos šviesa, todėl pasiekiami gilieji danties sluoksniai. Procedūra užtrunka maždaug 1 valandą. Geresnio rezultato yra pasiekiama atlikus 2 – 3 balinimo procedūras.

Pavienių dantų balinimas. Negyvybingi dantys įprastam balinimui nepasiduoda, todėl jie balinami iš vidaus, įvedant balinamąją medžiagą į danties kanalą. Ši procedūra paprastai atliekama kartą per porą metų – per tiek laiko negyvybingas dantis pakeičia spalvą.

Svarbu! Plombų ir vainikėlių balinimo procedūros neveikia, tad juos gali tekti keisti ar koreguoti. Todėl dantų balinimo procedūrą patariama atlikti pora savaičių iki estetinio plombavimo. Negalima balinti dantų esant dantenų uždegimui, sergant periodontitu, nusidėvėjusiam emaliui.