Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Dantų kanalų pergydymas mikroskopuojant

Antrinis endodontinis gydymas – dantų šaknų kanalų pergydymas dėl ankstesnio nesėkmingo kanalų gydymo,…

kai infekcija pro nesandarų užpildą pakartotinai patenka į šaknį arba reikalingas danties protezavimas prieš kurį reikia šaknies kanalo gydymo kokybės pagerinimo. Antrinio endodontinio gydymo metu yra pašalinamas senas kanalų užpildas, išvalomi infekuoti audiniai bei užplombuojami šaknų kanalai.

Kada yra reikalingas pakartotinas endodontinis danties šaknies kanalų pergydymas?

  • Danties vainikas gali tapti pralaidus infekcijai ir sukelti pakartotiną uždegiminį procesą. Taip gali nutikti dėl antrinio karieso po plomba, nesandarios plombos, danties vainiko skilimo. Taip pat jeigu dantis po pirminio endodontinio gydymo buvo paliktas su laikinu užpildu ilgą laiką ir šis tapo nesandarus arba iškrito.
  • Dantų šaknų kanalai nebuvo kokybiškai užpildyti pirminio gydymo metu. Danties rentgeno nuotraukoje matomi kaulo pokyčiai apie gydyto danties šaknies viršūnę.
  • Planuojamas danties protezavimas ir būtinas buvusio danties šaknų kanalų gydymo kokybės pagerinimas.
  • Dėl anksčiau taikyto endodontinio gydymo įvykusi komplikacija (instrumento atsidalinimas, danties šaknies ar dugno perforacija).
  • Endodontinio pergydymo metu gali būti rasti papildomi danties šaknų kanalai, kurie nebuvo gydyti pirminio gydymo metu ir tapo uždegimo priežastimi.