Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Apie mus

Apie mus

Eraimplant – odontologijos klinika, pradėjusi savo privačią veiklą 1991 metais. Esame sukaupę didžiulę –  praktiką odontologijos srityje ir subūrę stiprią profesionalų komandą.

Mūsų klinikoje dirba aukštą kvalifikaciją turintys gydytojai, kurie nuolat kelia savo kompetencijų lygį. Gydytojai orientuoti išspręsti kiekvieną paciento problemą, o ilgametė darbo patirtis leidžia Jūsų problemas spręsti greitai ir efektyviai. Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų ne tik sveiki ir balti dantys, bet ir greitas bei efektyvus kramtymo funkcijos atstatymas.

Mūsų klinikoje atliekama profesionali burnos higiena, terapinis, endodontinis, periodontologinis gydymai, dantų protezavimas, dantų balinimas, dantų implantavimas viena moderniausių pasaulyje „Nobel Biocare” sistema.

Mums svarbus kiekvienas pacientas, nėra didelių ar mažų problemų, o pagrindinis tikslas – paciento šypsena.

Mūsų klinikos specialistai rekomenduoja profilaktiškai tikrintis du kartus metuose, ne tik pas bendrosios praktikos gydytoją odontologą, bet ir periodontologą specialistą.

Mus rasite Savanorių pr. 300 – 1,
Kaunas LT-49455

Su mumis galite susisiekti telefonais:
8 37 313 536
8 616 09 141; 8 633 58 133