Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Dantų implantų sriegimas

Džiaukitės puikia šypsena ir pilnaverčiu gyvenimu su sveikais dantimis. Naujos kartos implantai suteikia galimybę atkurti šypseną.

Džiaukitės puikia šypsena ir pilnaverčiu gyvenimu su sveikais dantimis. Naujos kartos implantai suteikia galimybę atkurti šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams. Implantavimo metu maksimaliai atstatoma dantų kramtymo funkcija, o dirbtiniai dantys atrodo kaip tikrieji.

 

Dantų implanto palyginimas su natūraliu dantimi

Dantų implantai yra pats pažangiausias dantų protezavimo metodas. Implantuoti dantys atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Jie taip pat padeda sustabdyti kaulo tirpimą prarasto danties vietoje, nes atstoja natūralią danties šaknį paciento žandikaulyje.

Danties implantas – iš titano pagamintas sraigtelis, ant kurio yra tvirtinamas dirbtinis danties vainikėlis. Implantai gali būti naudojami tiek vieno, tiek kelių dantų ir bedantės burnos restauracijoms (gali laikyti išimamus dantų protezus). Implanto paviršius yra porėtas, tam kad greičiau ir tvirčiau suaugtų su kaulu, konstrukcija yra ypatingai tvirta, pagaminta iš biologiškai suderinamos su kaulu medžiagos – titano.

Mūsų klinikoje dirbama tik su patikimais, „Nobel Biocare” įmonės, titano implantais, kuriems suteikiame: ilgalaikę garantiją, implanto kokybės sertifikatą, garantinį pasą, galiojantį visose Europos Sąjungos šalyse.

 

 

Unikali technologija “viskas ant 4 implantų”

Visus dantis praradusiems žmonėms yra taikoma  unikali metodika – “viskas ant 4 implantų” (angl. All-on-4). Taikant šį ,,Nobel Biocare” dantų atkūrimo būdą, vieno žandikaulio visiems dantims, vietoje tradiciškai sriegiamų 6–8 dantų implantų, naudojami tik keturi. Jų visiškai pakanka dantų protezo atramai. Tai iš esmės sutrumpina gydymo laiką ir sumažina kaštus.
Unikali “viskas ant 4 implantų” gydymo metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, nes implantai sriegiami į tas žandikaulio vietas, kuriose praktiškai visada užtenka kaulo. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos ir nereikia gerti antibiotikų. Dėl gydymo paprastumo beveik nėra nei amžiaus, nei bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.

Dantų implantų privalumai?

  • Gražesnė šypsena. Dantų implantai protezuojami taikant naujausias  technologijas, todėl  ant implantų esančios restauracijos atrodo natūraliai ir estetiškai.  Galėsite vėl drąsiai šypsotis plačia šypsena, bus mažiau matomos raukšlelės aplink lūpas.
  • Patogumas. Su dantų implantais jausitės ir atrodysite  lyg su savo tikrais dantimis.
  • Ilgaamžiškumas.  Dantų implantacija yra ilgaamžiškiausias dantų protezavimo metodas. Tinkamai prižiūrint dantų implantus, jie išsilieka visą gyvenimą.
  • Nepažeidžiami greta esantys dantys. Sriegiant dantų implantus, nereikia šlifuoti dviejų gretimų dantų.