Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Estetinės dantų restauracijos plombomis, venyrais

Pagrindinis estetinės dantų restauracijos uždavinys – suteikti pacientams gražią šypseną. Šypsenos grožis priklauso nuo daugelio faktorių:

dantų dydžio, formos ir spalvos, taisyklingo jų išsidėstymo, santykio su kitais dantimis ir dantenomis. Visa tai galima pakoreguoti estetinės dantų rekonstrukcijos metu.

Estetinis plombavimas reikalauja ypatingo gydytojo kruopštumo ir profesionalumo. Procedūros trukmė priklauso nuo dantų pažeidimų sudėtingumo. Vieno apsilankymo, pas estetinio plombavimo specialistą, metu galima atkurti 4 – 6 dantis. Dantų estetiniam plombavimui naudojame Gradia general ir Enamel plombavimo medžiagas.

Estetinis plombavimas – minimaliai invazyvus estetinės odontologijos metodas, kuris taikomas atkurti nuskilusius, nudilusius, ėduonies pažeistus dantis, taip pat norint padailinti dantų formą, uždaryti tarpus tarp dantų (diastemas) ar pakeisti senas, išsiskiriančias spalva iš natūralių danties audinių, plombas į nepastebimas restauracijas.

Estetinio plombavimo privalumai:

  • sustiprina dantį;
  • suteikia estetišką ir natūralią šypseną;
  • greitai matomas rezultatas, užtenka keleto vizitų pas odontologą;
  • tinka vaikams ir jaunimui, kuomet nuskyla danties dalis, dažniausiai nuskilusi vieta lengvai pataisoma vieno vizito metu;
  • gali būti ortodontinio (breketai ir kt.) gydymo ar protezavimo alternatyva.
  • paprastai pašalinama mažiau danties audinių nei protezuojant.

Kodėl verta rinktis estetines dantų restauracijas Eraimplant odontologijos klinikoje?

  • Matysite rezultatą. Nufotografuosime Jūsų dantis prieš procedūras ir po. Liksite nustebę vizualiais rezultatais ir galėsite įvertinti mūsų specialistų darbą.
  • Gausite profesionalių patarimų. Mūsų specialistai visada suteikia išsamią informaciją kaip reikia prižiūrėti restauruotus dantis ir išsaugoti jų gerą būklę.
  • Dirba nuolat kvalifikaciją keliantys specialistai. Mūsų specialistai nuolat dalyvauja įvairiuose kursuose ir seminaruose Lietuvos ir užsienio mastu.

Estetinis plombavimas venyrais

Venyrai – maži porceliano arba plastiko gabaliukai dedami virš dantų priekio, kad pakeisti ar performuoti dantis. Venyrai taip pat dedami ištaisyti netolygius ar įskilusius, praradusius spalvą ar formą dantų paviršius.

Šis gydymas yra alternatyva vainikėliams, kurie yra brangesni. Procedūros reikalauja odontologo apžiūros. Kadangi porceliano venyrai yra gaminami laboratorijoje, reikės daugiau nei vieno apsilankymo. Jie pasižymi ilgaamžiškumu.