Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Chirurgija

Odontologinis chirurginis gydymas taikomas tuomet, kai periodonto ligos būna smarkiai pažengusios ir įprasto konservatyvaus gydymo neužtenka.

Dantų šalinimas yra dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra. Danties šalinimo procedūra yra neskausminga kadangi atliekama naudojant vietinę nejautrą. Šalinami tiek pieniniai, tiek nuolatiniai dantys, todėl mumis gali pasikliauti ir mažieji ir suaugę.
Odontologinis chirurginis gydymas taikomas tuomet, kai periodonto ligos būna smarkiai pažengusios ir įprasto konservatyvaus gydymo neužtenka. Jeigu pažeisto danties prognozė bloga ir visi likę danties išsaugojimo būdai yra neracionalūs, dantis pašalinamas. Kiekvienas chirurginis sprendimas priimamas tik esant būtinumui ir pritarus pacientui.

Dažniausiai pasitaikančios dantų šalinimo priežastys:

  • Stipriai suiręs danties vainikas
  • Išplitusios periodonto ligos
  • Pūlingas procesas prie danties šaknies
  • Ortodontinė korekcija
  • Netaisyklinga danties padėtis
  • Danties vainiko arba šaknies lūžimas
Protinių / Retinuotų ir virškomplektinių dantų šalinimas

Retinuoti  (arba kitaip tariant neišdygę) dantys – tai pilnai susiformavę, bet dėl įvairių priežasčių neišdygę dantys. Dažniausiai retinuoti būna iltiniai ir aštunti – protiniai dantys. Kartais tenka chirurginiu būdu pašalinti ir jau netaisyklingai išdygusius protinius dantis, kai šie trukdo taisyklingam sąkandžiui. Esantys netaisyklingoje padėtyje ir kaupdami apnašas jie gali tapti dantenų uždegimo, skausmo bei kaimyninių dantų karieso priežastimi.

Eraimplant odontologijos klinikoje atliekamos ir kitos burnos chirurgijos procedūros. Burnos chirurgijos klausimais Jums konsultaciją ir gydymą suteiks kvalifikuotas Eraimplant odontologijos klinikos odontologas-chirurgas.