Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas – tai kariozinių danties audinių šalinimas ir atstatymas plombine medžiaga.

Profesionalus dantų gydymas  – švelniai ir neskausmingai!

Terapinis dantų gydymas – tai kariozinių danties audinių šalinimas ir atstatymas plombine medžiaga. Plombavimo metu dantims suteikiama anatomiškai taisyklinga forma, spalva ir atstatoma kramtymo funkcija, naudojant aukštos kokybės plombines medžiagas, kurios ne tik mechaniškai pakeičia suirusius audinius, bet ir saugo danties minkštuosius audinius nuo komplikacijų. Plombuojant išsaugomas nepažeistas emalis ir dentinas, nerviniai danties audiniai bei neleidžiama infekcijai patekti į vidines danties struktūras ar kaulinius audinius.

Terapinio gydymo trukmė priklauso nuo danties pažeidimų lygio, esant nedideliems pažeidimams dantis sutaisomas vieno vizito metu. Mūsų klinikos gydytojai, įvertinę jūsų dantų pažeidimus, parinks ir pasiūlys geriausiai jums tinkantį gydymo būdą. Pacientui pageidaujant, terapinis gydymas gali būti atliekamas taikant vietinę nejautrą.

Dantų ėduonis (kariesas) – tai danties kietųjų audinių pažeidimas, kuris atsiranda tirpstant mineralizuotiems danties audiniams. Tai daugiafaktorinė liga, atsirandanti sąveikaujant danties audiniams, burnos ertmės mikroflorai ir maistui.

Dantų  ėduonies požymai. Esant paviršiniam kariesui, pacientai dažniausiai nusiskundimų neturi arba galimas nežymus jautrumas saldžiam maistui. Kai dantų ėduonies pažeidimas yra vidutinio dydžio – atsiranda jautrumas terminiams dirgikliams, saldžiam maistui. Gilaus ėduonies atveju dantis jautrus tiems patiems dirgikliams, taip pat maistas gali imti strigti susidariusioje ertmėje.