Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

Burnos ertmės higiena

Nuolatinė dantų priežiūra yra sveikų dantų garantas. Tai yra labai svarbus aspektas, nes jis prisideda prie bendros sveikatos būklės.Reguliarus lankymasis pas odontologą – išmintingiausias žingsnis norint gauti informaciją apie taisyklingą dantų priežiūrą.

Profesionali burnos ertmės higiena – tai viena iš ėduonies, dantenų ir periodonto ligų profilaktikos priemonių. Viso to galima išvengti, reguliariai atliekant profesionalią burnos ertmės higieną, kurią odontologai rekomenduoja atlikti bent du kartus per metus. Pacientams sergantiems sisteminėmis ir periodonto ligomis, daug rūkantiems, nešiojantiems breketų sistemą ar turintiems polinkį apnašų kaupimuisi patartina  profesionalią burnos higieną atlikti kas 3 – 4 mėnesius. Profesionalios ir asmens higienos paskirtis ne tik naudoti specialias dantų priežiūros priemones, kurios mažina apnašų  kaupimąsi, bet ir išmokyti pacientus laikytis asmens higienos, išsaugant sveikus dantis ir dantenas.

Profesionali burnos higiena atliekama mūsų odontologijos klinikoje vieno ar dviejų vizitų metu. Jos metu burnos priežiūros specialistė:

  • profilaktiškai patikrina dantis;
  • ultragarsiniu skaleriu pašalina minkštas bei kietas dantų apnašas;
  • vėliau jūsų dantys poliruojami ir purškiami soda, naudojant “Air flow” smėliasrovę. Tai vienas naujausių dantų apnašų šalinimo metodų. Puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos ar arbatos apnašas bei pašviesinti dantis. Stipri oro, vandens ir specialių miltelių srovė greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas. Taip pat pasiekia ir sunkiai prieinamas vietas.
  • po burnos higienos procedūros burnos priežiūros specialistė supažindina su asmens burnos higiena, parenkamos individualios burnos higienos priemonės: dantų šepetėliai, higieniniai siūlai, tarpdančių šepetėliai, dantų pastos, burnos skalavimo skysčiai.