Užpildydami šią formą Jūs pateikiate prašymą vizitui pageidaujamu laiku. Apie registracijos patvirtinimą pranešime Jūsų kontaktiniu telefono numeriu.
Be patvirtinimo registracija negalioja.

Visi laukeliai privalo būti užpildyti.

Uždaryti registracijos formą

ANTRAS ŠANSAS PLAČIAI ŠYPSOTIS – NEIŠIMAMI DANTŲ PROTEZAI. PACIENTĖS ISTORIJA.

Birutė Mikalauskienė į Eraimplant kreipėsi pavargusi nuo skirtingų klinikų gydytojų bandymų ieškoti patogaus dantų atkūrimo būdo.  Ji nuolat jautė diskomfortą, nešiodama dantų plokštelę  bijojo plačiai šypsotis, valgyti, kalbėti kol ryžosi naujos kartos dantų atkūrimui taikant viskas ant 4  (ang. all-on-4) metodiką.

Šiai moteriai buvo susriegti keturi implantai, ant kurių pritvirtinti specialiai moteriai pagaminti neišimami dantų protezai. Besišypsanti pacientė dalinasi savo patirtimi bei savijauta po implantacijos su naujais protezuotais dantimis:

Kokios problemos buvo prieš implantaciją? Kuo skundėtės?

Su amžiumi gedo turimi dantys, tad vėliau teko juos pašalinti. Gydžiausi skirtingose klinikose tačiau tinkamo rezultato vis vien nepavyko pasiekti.  Prieš sužinodama apie viskas ant 4 dantų atkūrimo metodą nešiojau išimamus dantų protezus. Su jais vargau 2,5 metų. Plokštelė prie dantų buvo tvirtinama metaliniais kabliukais, tačiau nesilaikė, vis bijojau pamesti, todėl vengiau daugelio kietesnių maisto produktų, daržovių ir vaisių tokių kaip agurkai obuoliai. Neapsikentusi nuolatinių nepatogumų bandžiau plokštelę keisti į kitą. Odontologas man pasiūlė kitą sprendimą – plokštelę su plastikiniais kabliukais, tačiau savijauta nebuvo geresnė, tik papildomos išlaidos. Gydymui išleidau tikrai daug pinigų. Iš pradžių  dar tiksliai rašiausi ir skaičiavausi išlaidas, bet per nuolatinius apsilankymus pamečiau skaičių. Pasinaudojau TLK kompensacija dantų plokštelės gamybai, tačiau ši suma tepadengė gal pusę mano patirtų išlaidų.

Kodėl ryžotės implantavimui?

Plokštelę nešioti buvo nepatogu taip pat tirpo žandikaulio kaulas, todėl vos tik pamačiusi laikraštyje reklamą apie greitą dantų atkūrimo metodą susidomėjau ir apsilakiau klinikoje Eraimplant. Šioje klinikoje dirbanti gydytoja man paaiškino, kad išimamų dantų plokštelių nešiojimas niekada nesuteiks tokio komforto kokį galiu jausti turėdama neišimamus dantų protezus. Su šiais dantų protezais jausmas lyg su natūraliais dantimis. Jau net pamiršau, kad tai ne mano tikrieji dantys.

Kaip jautėtės po procedūros? Kiek laiko truko procedūra?

Procedūros metu man ištraukė paskutinius du turimus dantis ir to paties apsilankymo metu įsuko implantus bei suprotezavo laikinus dantis. Iš ondotologijos klinikos išvykau tą pačią dieną jau su naujais dantimis. Implantavimo procedūrą man atliko šeštadienio ryte, o pirmadienį jau ėjau į darbą. Kolegės stebėjosi kaip po implantavimo procedūros iškart grįžau į darbą, nereikėjo praleisti nei vienos darbo dienos.

Po implantavimo nejaučiau jokių nemalonių pojūčių, veidas neištino. Taip pasitaikė, kad tą pačią dieną buvo mano gimtadienis, tad grįžusi namo po implantacijos vakare jau su šypsena pasitikau atvykusius pasveikinti svečius.

Ar esate patenkinta naujais dantimis?

Su šiais dantų protezais jaučiu maisto skonį, nebijau kramtyti vaisių ir daržovių. Jau net pamirštu, kad tai ne mano natūralūs dantys. Jei būčiau anksčiau žinojusi apie tokią galimybę tikrai anksčiau būčiau pasiryžusi implantavimui, kad tik būtų nereikėję nešioti išimamų dantų plokštelių, su kuriomis vargau virš 2,5 metų bandydama rasti priimtinesnį variantą ir vis varstydama skirtingų klinikų duris.

Ar nauji dantys reikalauja daug priežiūros?

Dabar nebereikia dantų protezų išsiimti kas vakarą, tad priežiūra kur kas paprastesnė, tačiau aišku reikia rūpintis kaip ir dantimis. Kas vakarą skalauju dantų skysčiu, valausi dantų šepetėliu bei tarpdančių šepetėliu.

Ar esate patenkinta Eraimplant klinikos darbuotojais?

Jau pirmąjį kartą apsilankius šioje klinikoje pajaučiau, kad galiu pasitikėti čia dirbančiais gydytojais, tad nebenorėjau eiti niekur kitur. Esu patenkinta aptarnavimu Eraimplant klinikoje ir paslaugiomis darbuotojomis. Atvykus į kliniką darbuotojos visuomet maloniai priima, pasikalbame su gydytoja, aptariame iškilus problemas ir kartu randame man tinkamiausius jų sprendimo būdus.

Visiems netekusiems dantų patariu nelaukti ir nesikankinti su išimamais dantų protezais.  Pojūtis turint neišimamus dantų protezus, kuriems pritvirtinti tereikėjo 4 implantų, yra nepalyginamas su anksčiau nešiotais išimamais protezais.